Lubisz pisać?  Zostań dziennikarzem obywatelskim na ABCGORLICE.PL

Dołącz do naszej internetowej Redakcji portalu abcgorlice.pl zostań dziennikarzem
lub przyślij nam swój artykuł, a my go opublikujemy

Czytaj więcej

Z ostatniej chwili
TOPIENIE MIEJSKIEGO BUDŻETU W BŁOCIE - niedziela, 21, grudzień 2014 06:25
12/13 Zapal Światło Wolności - piątek, 12, grudzień 2014 15:40
Przerwa w dostawie wody - piątek, 12, grudzień 2014 15:35

Tragiczny wypadek w Ropie ? nie żyją 2 osoby.

  • piątek, Mar 28 2014
  • Napisane przez  Źródło: KPP Gorlice, Wprowadził: Piotr Piotrowski
  • Media
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

W ostatni piątek, 28 marca, w miejscowości Ropa miał miejsce tragiczny wypadek drogowy. Volkswagen Sharan, którym podróżowało 4 osoby, zjechał z drogi i uderzył w przepust. Samochód dachował. Pasażerka pojazdu zginęła na miejscu. Kierowca samochodu zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 15.00 na drodze krajowej K-28 w miejscowości Ropa. Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca VW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazd uderzył w przepust i przewrócił się na dach. Jedna z czterech podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala w Krakowie śmigłowcem LPR-u. Niestety mimo udzielonej mu pomocy w szpitalu zmarł. Pozostałe dwie osoby ? kobieta i mężczyzna ? przewiezieni zostali do szpitala w Gorlicach.

Czynności na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczornych realizowali gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zmarłej kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Czytany 972 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: NA SYGNALE

Media

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Skomentuj

Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami i akceptacją Regulaminu Serwisu Internetowego ABCGORLICE.Co dzisiaj na obiad?

12/05 OTWARCIE LODOWISKA - W DNIU

Sztuczne lodowisko "Gortor" bedzie czynne w sezonie codziennie od poniedziałku do piątku:

Czytaj

12/11 Dzień Piłki Ręcznej

Czwartek 11 grudnia 2014 będzie swoistym „świętem” piłki ręcznej w powiecie gorlickim. W ramach promocji tej pięknej dyscypliny oraz mających powstać przy Liceum Ogólnokształcącym w Bieczu klas sportowych, Biecz odwiedzą znamienici goście. Będą nimi trenerzy młodzieżowych Reprezentacji Polski –  Rafał Kuptel i Michał Skórski.

Czytaj

12/11 Wieczór poetycki Joanny

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na wieczór poetycki Joanny Probulskiej. Podczas spotkania będziemy mieli okazję wysłuchać wierszy czytanych przez Autorkę, pochodzących z tomiku zatytułowanego „Żółta Róża”.

Czytaj

12/13 Zapal Światło Wolności

IPN apeluje o uczczenie ofiar stanu wojennego poprzez zapalenie w oknach świecy wieczorem 13 grudnia. Inicjatywa jest częścią akcji społecznej, w ramach której Instytut w 33. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego planuje m.in. prezentacje multimedialne, pokazy filmów, wystawy i spotkania. Akcja nawiązuje do gestu papieża Jana Pawła II i prezydenta USA Ronalda Reagana, którzy w grudniu 1981 r. w ten sposób przypominali światu o Polsce.

Czytaj

12/27-28 I Gorlicki Turniej League of

W dniach 27 i 28 grudnia od godziny 10 w Gorlickim Centrum Kultury, odbędzie się pierwsza impreza e-sportowa w historii miasta. Szesnaście pięcioosobowych drużyn stanie w szranki o tytuł Pierwszego Mistrza Gorlic w League of Legends.

Czytaj

12/27-28, Pierwszy Gorlicki Turniej

Jak wiadomo e-sport cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie, Gorlickie Stowarzyszenie E-gamingowe wraz z Gorlickim Centrum Kultury postanowiło dać szansę tej dyscyplinie i ma zaszczyt zaprosić was na pierwszy Gorlicki Turniej League of Legends.

Czytaj

12/31 XXIV GORLICKI BIEG SYLWESTROWY

Tradycyjnie w dniu 31.12.2014 r. o godz. 11.00 na pożegnanie starego roku i przywitanie nowego odbędzie sie już XXIV Gorlicki Bieg Sylwestrowy.

Czytaj

12/5 Między Chanuką, Pasterką a

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza na prezentację Tomasza Kuby Kozłowskiego

Czytaj

Konkurs szopek bożonarodzeniowych

Dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury – Janusz Zięba, Dyrektor Muzeum „Dwory Karwajanów i Gładyszów” w Gorlicach – Zdzisław Tohl zapraszają do udziału w X jubileuszowej edycji Gorlickiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Czytaj

PODŁĄCZ  SIĘ

    ZAMÓW SUBSKRYBCJĘ

AKTUALNOŚCI

Filmy wybrane losowo

ABC Reportaż Foto i Videos

Facebook