Z ostatniej chwili
Program "Ferie Zimowe 2015 na sportowo" - poniedziałek, 02, marzec 2015 22:31
I Memoriał Janusza Kiwacza - poniedziałek, 02, marzec 2015 18:24
Ferie ze Spółdzielnią 'Gorliczanin' i MOPS-em - poniedziałek, 02, marzec 2015 15:30
Turniej szachowy w ramach akcji Zima 2015 - poniedziałek, 02, marzec 2015 15:28
Gmina Gorlice – plany inwestycyjne na 2015 rok - poniedziałek, 02, marzec 2015 13:04

Tragiczny wypadek w Ropie ? nie żyją 2 osoby.

 • piątek, Mar 28 2014
 • Napisane przez  Źródło: KPP Gorlice, Wprowadził: Piotr Piotrowski
 • Media
 • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

W ostatni piątek, 28 marca, w miejscowości Ropa miał miejsce tragiczny wypadek drogowy. Volkswagen Sharan, którym podróżowało 4 osoby, zjechał z drogi i uderzył w przepust. Samochód dachował. Pasażerka pojazdu zginęła na miejscu. Kierowca samochodu zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 15.00 na drodze krajowej K-28 w miejscowości Ropa. Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca VW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazd uderzył w przepust i przewrócił się na dach. Jedna z czterech podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala w Krakowie śmigłowcem LPR-u. Niestety mimo udzielonej mu pomocy w szpitalu zmarł. Pozostałe dwie osoby ? kobieta i mężczyzna ? przewiezieni zostali do szpitala w Gorlicach.

Czynności na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczornych realizowali gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zmarłej kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Czytany 1135 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: NA SYGNALE

Media

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Skomentuj

Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami i akceptacją Regulaminu Serwisu Internetowego ABCGORLICE.Co dzisiaj na obiad?

za kurtyną Charli Green

Krośnieńska scena pełna jest muzyki najwyższej próby. Jeszcze w pamięci wielu melomanów znajdują się dźwięki krakowskiej formacji Workaholic, a tymczasem, niebawem, w marcu odbędzie się koncert amerykańskiego trębacza Charli Greena i Krzysztofa "Pumę" Piaseckiego z zespołem 4SET.

Czytaj

01/05 V Klasyk Beskidzki

1 maja na trasy powiatu gorlickiego wyjedzie peleton kolarski złożony z kilkuset uczestników. Klasyk Beskidzki organizowany przez Gorlicki Klub Kolarski Grupetto odbędzie się już po raz piąty.

Czytaj

05/03 Niezwykły koncert Janusza Radka w

Szanowni Państwo! Z niezwykłą przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert Janusza Radka z zespołem, który odbędzie się z okazji Dnia Kobiet 5 marca br. o godz. 19.00 w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

Czytaj

08/03 Dzień Dawcy Szpiku

W niedzielę 8 marca odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku. Potencjalni dawcy będą mogli zarejestrować się w Pawilonie Historii Miasta na gorlickim Rynku oraz w remizie OSP w Bieczu przy ul. Kazimierza Wielkiego 15, w godz. 9.00 - 16.00.

Czytaj

08/03 Jarmark w Łosiu - zaproszenie dla

Zapraszamy rzemieślników i twórców ludowych do zgłaszania swojego udziału w Łemkowsko-Pogórzańskim Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się dnia 22 marca (niedziela) 2015 roku w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu.

Czytaj

08/03 Kino Orange w GCK - przegląd

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 8 marca br. do skorzystania po raz kolejny z oferty filmowej przygotowanej przez kino objazdowe Orange. Bogaty repertuar pozwoli każdemu kinomanowi przeżyć wiele wrażeń i dać się ponieść filmowym emocjom.

Czytaj

08/03 Wielobój w kręgle

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach kręglarskich organizowanych w ramach IV Gorlickiego Wieloboju Sportowego. Zawody odbędą się w dniu 8 marca 2015 r. o godz. 10.00 w Gorlicach, Club 10, ul. Parkowa 10.

Czytaj

20/03 Koncert Zbigniewa Wodeckiego w

Szczegóły na plakacie zapraszamy

Czytaj

60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Towarzystwo Kultury Teatralnej ogłasza 60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

Czytaj

PODŁĄCZ  SIĘ

    ZAMÓW SUBSKRYBCJĘ

AKTUALNOŚCI

Filmy wybrane losowo

 • III Libuski Piknik Rekreacyjny - Dzień I
  III Libuski Piknik Rekreacyjny – Dzień I. Piknik rozpoczął oficjalnie się tuż po godzinie 13.00. Dla dzieci największe dyskotekowe przeboje serwował dobrze…
  Czytany 6872 razy
 • Polak, Węgier, dwa bratanki...
  Sierpniowe weekendy obfitują w różnorakie imprezy. Z jednej strony to dobrze bo coś się dzieje, z drugiej zaś źle bo niejednokrotnie trzeba…
  Czytany 5849 razy

ABC Reportaż Foto i Videos

Facebook