Z ostatniej chwili
08/03 Rajd Rowerowy „Odkryj Szlak” - środa, 23, lipiec 2014 11:06
32. Łemkowska Watra w Zdyni - środa, 23, lipiec 2014 10:38
Drogi z marzeń - wtorek, 22, lipiec 2014 17:01
Powiatowe obchody Święta Policji - wtorek, 22, lipiec 2014 16:58

Tragiczny wypadek w Ropie ? nie żyją 2 osoby.

 • piątek, Mar 28 2014
 • Napisane przez  Źródło: KPP Gorlice, Wprowadził: Piotr Piotrowski
 • Media
 • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

W ostatni piątek, 28 marca, w miejscowości Ropa miał miejsce tragiczny wypadek drogowy. Volkswagen Sharan, którym podróżowało 4 osoby, zjechał z drogi i uderzył w przepust. Samochód dachował. Pasażerka pojazdu zginęła na miejscu. Kierowca samochodu zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 15.00 na drodze krajowej K-28 w miejscowości Ropa. Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca VW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazd uderzył w przepust i przewrócił się na dach. Jedna z czterech podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala w Krakowie śmigłowcem LPR-u. Niestety mimo udzielonej mu pomocy w szpitalu zmarł. Pozostałe dwie osoby ? kobieta i mężczyzna ? przewiezieni zostali do szpitala w Gorlicach.

Czynności na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczornych realizowali gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zmarłej kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Czytany 618 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: NA SYGNALE

Media

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Skomentuj

Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami i akceptacją Regulaminu Serwisu Internetowego ABCGORLICE.Co dzisiaj na obiad?

07/03-31 Gorlickie Lato 2014

Podajemy harmonogram imprez, kierowanych głównie do najmłodszych mieszkanców miasta, organizowanych w lipcu w ramach akcji "Gorlickie Lato 2014".

Czytaj

07/15-28 Lipiec z Animatorem

Animator Sportu i Rekreacji Łukasz Brzeziański zaprasza młodzież do udziału w zajęciach rekreacyjnych organizowanych w drugiej połowie lipca.

Czytaj

07/25 WAKACYJNE KINO LETNIE

Gorlickie Centrum Kultury - Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na WAKACYJNE KINO LETNIE.

Czytaj

07/26-27 I OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC W

W dniu 26-27 lipca 2014 r. na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbędą się I OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC W TENISIE ZIEMNYM kobiet i mężczyzn.

Czytaj

07/27 II Festyn Rodzinny Banica/Izby

Ponownie Dyrektor wraz z Radą Rodziców i Radą Pedagogiczną Szkoły Podstawowej w Banicy organizują Festyn Rodzinny na rzecz tutejszej szkoły podstawowej. W zeszłym roku z pieniędzy zebranych w trakcie festynu udało się ufundować wyposażenie pracowni językowej w szkole.

Czytaj

07/27 Panorama Kultur 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału tegorocznej Panoramie Kultur, która odbędzie się dnia 27 lipca 2014 roku na terenie skansenu.

Czytaj

08/01-31 Gorlickie Lato w sierpniu

Podajemy harmonogram ogólnodostępnych imprez organizowanych w sierpniu w ramach akcji „Gorlickie Lato 2014”.

Czytaj

08/03 Rajd Rowerowy „Odkryj Szlak”

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w Rajdzie Rowerowym „Odkryj Szlak”, który odbędzie się 3 sierpnia 2014 roku. Rajd będzie miał charakter rekreacyjny i będzie połączony ze zwiedzaniem drewnianych obiektów położonych na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce.

Czytaj

08/05 Międzynarodowy Zlot Młodzieży w

W dniu 05.08.2014r.  Gmina Łużna będzie gościć Młodzież z 15 krajów w ramach Międzynarodowego Zlotu Młodzieży 2014.

Czytaj

08/09 Rap & Reggae Green Light Night

Podziemne Życie Gorlic i Klubem Ósemka, organizuje dla Was drugą edycję imprezy rap & reggae Green Light Night. 9 sierpnia w Klubie Bilardowym Ósemka wystąpią Kolejny Element, P.E.T.I.T, Królewski Styl, a w rolach głównych zagrają reprezentanci Dealpack Clan - Polar oraz Tater.

Czytaj

08/14-17 I Zlot Miłośników Rowerowej

Wszystkich, którzy zechcą spotkać się w " rowerowej rodzinie " , podziwiać piękno naszego Beskidu Niskiego i uczestniczyć w dobrej zabawie zapraszamy w dniach od 14 do 17 sierpnia 2014 do Radocyny.

Czytaj

08/17 Pół tysiąca psów

Po raz pierwszy w Gorlicach zostanie zorganizowana Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Zapraszamy na stadion OSiR w niedzielę 17 sierpnia!

Czytaj

PODŁĄCZ  SIĘ

    ZAMÓW SUBSKRYBCJĘ

AKTUALNOŚCI

Filmy wybrane losowo

 • Polak, Węgier, dwa bratanki...
  Sierpniowe weekendy obfitują w różnorakie imprezy. Z jednej strony to dobrze bo coś się dzieje, z drugiej zaś źle bo niejednokrotnie trzeba…
  Czytany 5050 razy
 • III Libuski Piknik Rekreacyjny - Dzień I
  III Libuski Piknik Rekreacyjny – Dzień I. Piknik rozpoczął oficjalnie się tuż po godzinie 13.00. Dla dzieci największe dyskotekowe przeboje serwował dobrze…
  Czytany 5637 razy

ABC Reportaż Foto i Videos

Facebook