Z ostatniej chwili
Bez wody na Niepodległości - wtorek, 23, wrzesień 2014 20:54
09/23 Już dziś Galicyjska Jesień Literacka - wtorek, 23, wrzesień 2014 12:29
Program na lepszą przyszłość - wtorek, 23, wrzesień 2014 12:26
Razem zrobili tak wiele - poniedziałek, 22, wrzesień 2014 22:27

Tragiczny wypadek w Ropie ? nie żyją 2 osoby.

 • piątek, Mar 28 2014
 • Napisane przez  Źródło: KPP Gorlice, Wprowadził: Piotr Piotrowski
 • Media
 • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

W ostatni piątek, 28 marca, w miejscowości Ropa miał miejsce tragiczny wypadek drogowy. Volkswagen Sharan, którym podróżowało 4 osoby, zjechał z drogi i uderzył w przepust. Samochód dachował. Pasażerka pojazdu zginęła na miejscu. Kierowca samochodu zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 15.00 na drodze krajowej K-28 w miejscowości Ropa. Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca VW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazd uderzył w przepust i przewrócił się na dach. Jedna z czterech podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala w Krakowie śmigłowcem LPR-u. Niestety mimo udzielonej mu pomocy w szpitalu zmarł. Pozostałe dwie osoby ? kobieta i mężczyzna ? przewiezieni zostali do szpitala w Gorlicach.

Czynności na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczornych realizowali gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zmarłej kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Czytany 782 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: NA SYGNALE

Media

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Skomentuj

Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami i akceptacją Regulaminu Serwisu Internetowego ABCGORLICE.Co dzisiaj na obiad?

09/01 Talerhof 1914 - 1917

W poniedziałek 1 września w Muzeum PTTK odbędzie się wernisaż wystawy "TALERHOF 1914-1917".

Czytaj

09/01-30 Wrześniowa ściągawka

Prezentujemy spis wydarzeń wrześniowych – kulturalnych, sportowych, społecznych – przygotowany przez Pawilon Historii Miasta.

Czytaj

09/02 Cerkwie na obrazach

Zapraszamy do Domu Polsko – Słowackiego na wernisaż wystawy malarstwa Pavlo Lopaty „Cerkwie łemkowskie”.

Czytaj

09/08-09 Fitnes w GCK

Gorlickie Centrum Kultury Zaprasza na Fitnes, pierwsze spotkanie 8 września  ( poniedziałek) 2014 godz. 18:30 w Świetlicy GCK w  Skole ul. Dukielska 83.

Czytaj

09/14 V Piłkarski Memoriał Dzieci im.

Zarząd GKS Glinik Gorlice, Szkółka Piłkarska „Glinik” w Gorlicach serdecznie zaprasza na Piłkarski Memoriał Dzieci im. Maksymiliana Kumorkiewicza, którzy odbędzie się w dn.14.09.2014 (niedziela) od godz.9 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach im. Maksymiliana Kumorkiewicza.

Czytaj

09/15 Zapraszamy na Kursy Tańca

Jeżeli nie miałeś czasu przez cały rok –  zrób coś dla własnej przyjemności. Taniec jest zdrowy dla wszystkich – poprawia stan ciała, umysłu i ducha, przynosi satysfakcję, pozytywną energię i witalność, odmładza psychicznie i fizycznie, uwalnia od stresu, daje radość i siłę.

Czytaj

09/17 Ważna rocznica

Zarząd i Rada Powiatu Gorlickiego serdecznie zapraszają do udziału w Powiatowych Uroczystościach upamiętniających 75. rocznicę agresji Związku Radzieckiego na Polskę.

Czytaj

09/18 Per aspera ad astra

W ramach nowego cyklu „Spotkania” Dom Polsko-Słowacki zaprasza na „Per aspera ad astra” – spotkanie z Pawłem Barszczem.

Czytaj

09/20-21 20-ste Dni Huculske

Podczas tegorocznych Dni Huculskich w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie wystąpi zespół BRATHANKI

Czytaj

09/21 Bądźcie z nami na Pikniku

Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego zapraszają na POWIATOWY PIKNIK INTEGRACYJNY "RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ TAK WIELE!", który odbędzie się 21 września 2014 r. na boisku szkolnym przy I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kromera w Gorlicach.

Czytaj

09/23 Już dziś Galicyjska Jesień

Starosta Gorlicki - Mirosław Wędrychowicz, Dyrektor Organizacyjny XXIV MGJL – poeta Andrzej Grabowski oraz Autorzy serdecznie zapraszają na XXIV MIĘDZYNARODOWĄ GALICYJSKĄ JESIEŃ LITERACKĄ - POLSKA PREMIERA KONCERTU pt. „NA SKRZYDŁACH PEGAZA Polska- Ukraina ponad granicami”.

Czytaj

09/26 Recital wibrafonowy „Szymon Bora

Dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury – Janusz Zięba Kierownik Domu Polsko-Słowackiego im. Dušana Jurkoviča – Krzysztof Szadkowski serdecznie zapraszają na recital wibrafonowy „Szymon Bora Vibe Man”

Czytaj

PODŁĄCZ  SIĘ

    ZAMÓW SUBSKRYBCJĘ

AKTUALNOŚCI

Filmy wybrane losowo

 • Zawody Sandacz Klimkówki 2013
  Dni 8-9 czerwca były nie lada gratką dla amatorów wędkowania. Powód to zawody wędkarskie Sandacz Klimkówki 2013, czyli ogólnopolska impreza sportowa zorganizowana,…
  Czytany 13166 razy
 • Kromer otwartym był. I głośnym.
  Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach, przy współpracy z gronem pedagogicznym i samymi uczniami postanowili przekonać do swojej oferty…
  Czytany 14393 razy

ABC Reportaż Foto i Videos

Facebook