Tragiczny wypadek w Ropie ? nie żyją 2 osoby.

 • piątek, Mar 28 2014
 • Napisane przez  Źródło: KPP Gorlice, Wprowadził: Piotr Piotrowski
 • Media
 • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

W ostatni piątek, 28 marca, w miejscowości Ropa miał miejsce tragiczny wypadek drogowy. Volkswagen Sharan, którym podróżowało 4 osoby, zjechał z drogi i uderzył w przepust. Samochód dachował. Pasażerka pojazdu zginęła na miejscu. Kierowca samochodu zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 15.00 na drodze krajowej K-28 w miejscowości Ropa. Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca VW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazd uderzył w przepust i przewrócił się na dach. Jedna z czterech podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala w Krakowie śmigłowcem LPR-u. Niestety mimo udzielonej mu pomocy w szpitalu zmarł. Pozostałe dwie osoby ? kobieta i mężczyzna ? przewiezieni zostali do szpitala w Gorlicach.

Czynności na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczornych realizowali gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zmarłej kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Czytany 1201 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: NA SYGNALE

Media

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Skomentuj

Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami i akceptacją Regulaminu Serwisu Internetowego ABCGORLICE.Co dzisiaj na obiad?

01/05 V Klasyk Beskidzki

1 maja na trasy powiatu gorlickiego wyjedzie peleton kolarski złożony z kilkuset uczestników. Klasyk Beskidzki organizowany przez Gorlicki Klub Kolarski Grupetto odbędzie się już po raz piąty.

Czytaj

01/05 REGULAMIN ZAWODÓW „Blackmintonowa

17/03 Zmiana terminu Wielkiego Testu

Informacja Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach

Czytaj

19/03 Zanim będzie za późno

Kreatywna profilaktyka w walce z uzależnieniem jako skuteczny proces przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom.

Czytaj

19/04 Stare Dobre Małżeństwo w GCK

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza na nastrojowy, nostalgiczno-refleksyjny koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się 19 kwietnia br. o godz. 19.00. w Sali Teatralnej GCK.

Czytaj

20-22/03 WSTĘP WOLNY FESTIWAL FUNDUSZY

Kasztel w Szymbarku współtworzy tegoroczną edycję festiwalu organizowanego przez Województwo Małopolskie. Wydarzenie to ma na celu inspirować i promować ciekawe rozwiązania, dzięki którym kultura jest bliżej ludzi.

Czytaj

20/03 Debata lokalna "Kompetencje

Szczególy na plakacie

Czytaj

20/03 Debata w bibliotece

Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie „Kompetencje przyszłości - jak rozwinąć nasze skrzydła?”, która odbędzie się 20 marca 2015 roku (w piątek) w godzinach 10.00 – 13.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach.

Czytaj

20/03 Jedwabnym szlakiem czyli

Firma Społeczna Spółdzielnia Socjalna "Gorliczanin" serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wydarzenie pt. "Jedwabnym szlakiem czyli Orient z perspektywy podróżnika i alpinisty " - Bogusław Bartuś - hinduskie opowieści - pokaz slajdów.

Czytaj

20/03 Koncert Zbigniewa Wodeckiego w

Szczegóły na plakacie zapraszamy

Czytaj

AKTUALNOŚCI

Filmy wybrane losowo

 • Glinik nie sprostał Podhalu
  Glinik Gorlice pokonany na własnym stadionie przez Podhale Nowy Targ z wynikiem 1-2. Tak zakończyło się spotkanie przedostatniej kolejki ligi okręgowej. Nie…
  Czytany 1469 razy
 • Dni Gorlic 2013 - Dzień Pierwszy
  Na ten dzień czekało wielu mieszkańców naszego miasta. Niejednokrotnie zapewne z niepokojem spoglądało w niebo oraz sprawdzało prognozy pogody. Aura okazała się…
  Czytany 4259 razy

ABC Reportaż Foto i Videos

Facebook