Z ostatniej chwili
Gala Szlachetnej Paczki - sobota, 24, styczeń 2015 15:34
Zderzenie 3 pojazdów na K-28 - czwartek, 22, styczeń 2015 19:27
Natalia Dutka wystawa fotografii - czwartek, 22, styczeń 2015 17:02
Biuro Rzeczy Znalezionych - czwartek, 22, styczeń 2015 15:56

Tragiczny wypadek w Ropie ? nie żyją 2 osoby.

 • piątek, Mar 28 2014
 • Napisane przez  Źródło: KPP Gorlice, Wprowadził: Piotr Piotrowski
 • Media
 • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

W ostatni piątek, 28 marca, w miejscowości Ropa miał miejsce tragiczny wypadek drogowy. Volkswagen Sharan, którym podróżowało 4 osoby, zjechał z drogi i uderzył w przepust. Samochód dachował. Pasażerka pojazdu zginęła na miejscu. Kierowca samochodu zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 15.00 na drodze krajowej K-28 w miejscowości Ropa. Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca VW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazd uderzył w przepust i przewrócił się na dach. Jedna z czterech podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala w Krakowie śmigłowcem LPR-u. Niestety mimo udzielonej mu pomocy w szpitalu zmarł. Pozostałe dwie osoby ? kobieta i mężczyzna ? przewiezieni zostali do szpitala w Gorlicach.

Czynności na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczornych realizowali gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zmarłej kobiety zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Czytany 1047 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: NA SYGNALE

Media

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Skomentuj

Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami i akceptacją Regulaminu Serwisu Internetowego ABCGORLICE.Co dzisiaj na obiad?

2015/01/09-29 Wystawa Malarstwa Ikon

Wystawa prezentuje ikony, które powstały w Nowicy w latach 1999-2004 podczas „rekolekcji z ikoną”. Organizatorami spotkań są Stowarzyszenie Przyjaciół Nowicy, Katedra Sztuki Sakralnej Lwowskiej Akademii Sztuk Pięknych, „Droga Ikony” i Bractwo Młodzieży Greckokatolickiej „Sarepta”.

Czytaj

2015/01/22 Koncert kolęd

Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zaprasza na Koncert Kolęd w wykonaniu wychowanków MDK, który odbędzie się 22.01.2015 (czwartek) o godz. 17.30 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Gorlicach, ul Wróblewskiego 12.

Czytaj

2015/01/25 Kolędowanie w Ruskiej Bursie

Przegląd grup kolędniczych w Ruskiej Bursie.

Czytaj

2015/01/27 KINO ORANGE W GCK

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 27 stycznia 2015 roku do skorzystania po raz kolejny z oferty filmowej przygotowanej przez kino objazdowe Orange. Bogaty repertuar pozwoli każdemu kinomanowi przeżyć wiele wrażeń i dać się ponieść filmowym emocjom. W programie:

Czytaj

2015/01/27 W hołdzie ks. Świeykowskiemu

W dniu 27 stycznia br. (wtorek) o godzinie 8.00 w gorlickiej Bazylice Mniejszej w Gorlicach zostanie odprawiona Msza Święta w intencji księdza Bronisława Świeykowskiego – bohaterskiego burmistrza naszego miasta, który w dramatycznych chwilach Bitwy Gorlickiej dzięki swej nieugiętej postawie ocalił od śmierci setki gorliczan.

Czytaj

2015/01/31 Powalczą o lampę Łukasiewicza

Otwarte mistrzostwa Gorlic w narciarstwie klasycznym o lampę Ignacego Łukasiewicza  Gorlice - Krzywa - Banica  31.01.2015 r.

Czytaj

LODOWISKO Otwarte

Sztuczne lodowisko "Gortor" bedzie czynne w sezonie codziennie od poniedziałku do piątku:

Czytaj

Wielki Test – Bitwa Gorlicka 1915

Wszystkich młodych miłośników regionalnej historii zachęcamy do udziału w corocznym Powiatowym Konkursie Czytelniczym. Jeżeli jesteś uczniem szkoły podstawowej lub gimnazjum i chcesz się pochwalić wiedzą o naszym mieście, zapisz się już dziś na Wielki Test „Bitwa Gorlicka 1915"!

Czytaj

PODŁĄCZ  SIĘ

    ZAMÓW SUBSKRYBCJĘ

AKTUALNOŚCI

Filmy wybrane losowo

 • III Rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem
  9 kwietnia 2013, po mszy św. w Bazylice Mniejszej pw. NNMP, w domu katechetycznym odbył się koncert Andrzeja Kołakowskiego. Wydarzenie było upamiętnieniem…
  Czytany 2861 razy
 • Targi staroci w Łosiu
  Już po raz kolejny w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu spotykali się pasjonaci przedmiotów z "duszą".
  Czytany 12361 razy

ABC Reportaż Foto i Videos

Facebook